TOPLU MESAJ NE İÇİN KULLANILIR

Toplu Mesaj gönderimlerini artık kullanmayan birey veya firma yoktur.

Hangi amaçlar için Toplu SMS gönderilir onu inceleyelim.

Örneğin bir ayakkabı firmanız var ve kampanya yaptınız bunu nasıl duyurabilirim diye düşünüyorsunuz, işte en etkili metod toplu SMS olarak karşınıza çıkıyor.

Hem maliyet olarak ucuz hem çok etkili hem de anında ulaşıyor. Örneğin bir Televizyon reklamı vermeye kalksanız buna hem bütçeniz yetmez hem de satış yaptığınız mecranın dışında da pek çok kişiye ulaşırsınız ve bu size kazanç olarak geri dönmez. Hem de zap yapan çoğu insanın dikkatini çekmeniz öyle kolay olmayacaktır. Ancak gün içinde çok sayıda reklam döndürüp bunuda aynı anda pek çok kanal da yaparsanız o zaman amaca ulaşırsınız fakat cebinizde para kalırmı orası malum.

Peki SMS ile nasıl yaparsınız. Müşterileriniz sizden alışveriş yaptığında onlara kampanyalardan haberdar olmalarını sağlamak için cep telefon numaralarını vermeleri konusunda ikna ediniz. Böylece yeni modeller geldiğinde veya indirim olduğunda direk olarak müşterilerinize ulaşırsınız. Müşterilerinizin doğum tarihini veya evlilik tarihlerini öğrenin. Bu zamanlarda yollayacağınız kutlama mesajları onların gönlünde marka adınızın kalmasını sağlayacaktır.

Eşine ne hediye alacağını düşünürken sizden gelen bir mesaj ile ayakkabı satışı yapmanız içten bile değildir. Yahut bir derneksiniz, ve üyelerinizle birlikte organizasyon planınız ve hemen SMS ile bunu duyurabilirsiniz, Allah gecinden versin bir cenaze olursa bunu anında herkesle paylaşabilirsiniz.

Bir hadis yazarak bunu herkes ile paylaşabilirsiniz. Kandil ve bayram kutlamalarını çok kolay bir şekilde herkese yapabilirsiniz.

Yahut online bir siteniz var satış yaptınız kargonun sizden çıktığını ve takip kodunu SMS ile müşterinize iletebilirsiniz hem kurumsal çalışmış olursunuz hem de müşteri Toplu SMS ile gelen kodu unutmayıp takibini kolaylıkla yapabilir. Bir hastane olduğunuzu düşünelim, tahlil sonucu çıkan bir hastaya gelip tahlilinizi alabilirsiniz dediğinizde hem hasta boşa beklemez hem de bu hizmetten memnuniyet duyar.

Çeşitli doktor transferlerinde göreve başlayan doktorları bildirebilirsiniz.

Bir milletvekili veya muhtar adayı olduğunuzu düşünelim, seçmene ulaşmanın en kolay yolu tabiî ki Toplu SMS olacaktır.

Belediye iseniz borç durumlarını ve çeşitli organizasyonları duyurmak için Toplu Mesaj gönderimi biçilmiş kaftan olacaktır.

CRM ve ERP yazılımlarına Toplu SMS i kolayca entegre ederek çok daha farklı alanlarda kullanım yapabilirsiniz.

API ile Toplu SMS entegresi hem kolay hem de çeşitli dil kodlarında olan örneklerle daha hızlı entegrasyon yapmanıza olanak sunar. Bir yönetici olduğunuzu düşünelim, her dairede oturan kişiye kaç para borcu olduğunu parametrik SMS ile kolayca gönderebilirsiniz. SMS servislerimizde dilediğiniz kadar farklı grup açabilir ve bu gruplara limitsiz olarak kişi ekleyebilirsiniz. Küçük bir CRM olarak servisimizi kullanabilirsiniz.

Tüm datalarınız SSL güvencesi ile korunmaktadır, ve yetkili mecralar dışında kimse ile paylaşılmamaktadır.

Ayrıca Kara liste sayesinde SMS almak istemeyen kişile mesaj gönderilmesini engelleyebilirsiniz.

Anında raporlama servisi ile Toplu SMS gönderdiğinizde hangi numaraya saat kaçta ulaştığını veya ulaşmadığını görebilirsiniz. Ulaşmayan mesajlar için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Tüm fiyat tarifelerinde KDV ve ÖİV dahil olup başka herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmaz, ayrıca herhangi bir hat almanızda sizden istenmeyecektir.

Toplu SMS kullanmak Global Haberleşme A.Ş. ile hem çok kolay hem ucuz hem de güvenilir olacaktır. Biz sizin güveninize yatırım yaptık !

TOPLU SMS NEDİR?
TOPLU SMS FİYATLARI
TOPLU SMS NASIL YOLLANIR?
STH LİSANSI NASIL ALINIR?
TOPLU SMS KANUNU 2015