Kurumsal

Global Haberleşme kendi AR-GE çalışmalarının neticesinde sektörüne hizmet veren benzer firmalara birçok çözüm sunmasının yanı sıra elde ettiği deneyimleri ve gerek yurt dışı gerek yurt içi bağlantılarını en verimli şekilde kullanarak her türlü tüketici sınıfına kaliteli hizmet verebilmektedir. Sektörde alt yapısı bulunmayan pek çok telekomünikasyon firmasına da destek olarak sms sonlandırma hizmeti vermektedir.

Haberleşme Uzmanları ve yazılım mühendisleri sayesinde şirketlerin isteklerine özel geliştirmeleri minimum zaman süresinde gerçekleştirmek bizim işimizdir. İstek ve önerilirinizGlobal Haberleşme uzmanlarınca kısa sürede analiz edilir ve hizmete verilir.

Toplu SMS gönderimlerinde marka adınız veya isim soy isminiz gönderici kısmında çıkacaktır. Örneğin ARCELiK yahut 1905GS gibi düşünebilirsiniz. Şirketimiz müşterilerini büyük küçük olarak ayırmamakta olup her türlü sorununuzda hiç çekinmeden daima destek@globalhaberlesme.com a email yollayarak bize ulaşabilirsiniz. Tüm fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahil olup herhangi bir şekilde extra ücret talep edilmez. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir. Global Haberleşme sizlerin desteği ile büyüdüğü için her zaman sizlerden gelen istekler doğrultusunda hareket etmektedir.

Firmanıza özel çözüm istediğinde de herhangi bir konuda projeniz var ise bizimle lütfen irtibata geçiniz. Global Haberleşme hiçbir operatörün bayisi yahut çözüm ortağı değildir. Bu yüzden fiyat tarifesini kendisi belirler ve üç büyük operatöre göre %50 avantajlı toplu sms paketleri sunar. E1 özel devreleri ve Yüksek hızda NN Metro eternet ile gönderdiğiniz SMS ler GSM in bağlı bulunduğu operatörde direk sonlandırılır, böylece hem hız hem fiyat olarak tam size göredir. Genç kadromuz ile sürekli heyecanla yenilikler üzerinde çalışmalarımızı sürdürürken sizlerden gelen istekleri de değerlendirerek güveninize yatırım yapmaktan onur duyarız. Toplu SMS ve Toplu MMS ile mesaj reklamlarınız için sizlere kaliteli hizmeti daima ucuz fiyat garantisi ile sunmaya devam edeceğiz. %100 yerli sermayeli operatörünüze verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz.