Hakkımızda

Neden Global Haberleşme ®?

Üç operatör ile olan anlaşmaları ile kısa mesaj bilgi servislerini yürüten şirketimiz, BTK tarafından yetkilendirilerek operatör sıfatını almıştır. Global Haberleşme 0850 li kendisine ait olan hatlarını da müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede müşterileri konumdan bağımsız olarak daha ucuza konuşabilmektedir. Örneğin siz İstanbul dasınız ve Ankara ile konuşuyorsunuz hiç fark etmez ödeyeceğiniz tutar aynıdır. Numaranız daima yanınızda olabilir. Seyahat e çıktınız ve ABD ye gittiniz. Sizi arayanlar yine aynı numaradan ulaşır, ve siz sanki İstanbul’daymışsınız gibi ödeme yaparlar. Ayrıca yurt dışında olduğunuz için hem size hem sizi arayana ücret yansımaz. Sadece sizi arayan abone yaptığı görüşme süresi kadar minimum bir ödeme yapar..

Avantajlarımız Nelerdir?

Bilindiği üzere 444 lü numaraların çok maliyetli olmasından tüm kamuoyu şikayetçi idi ve artık kuruluşların % 80 i 0850 li numaralara geçerek bu sorunu çözdüler. Şuan Global Haberleşme üzerinde çalıştığı bir proje sayesinde sizlere çok daha önemli bir teknolojiyi sunmak için tüm gücü ile alt yapısını güçlendirmektedir. Bunların yanı sıra uzun süredir SMS sektöründe olanGlobal Haberleşme bu konudaki tecrübesi ile Toplu sms sektöründe büyük markaların tercihi olmuştur. Kısa sürede önemli bir müşteri potansiyeline ulaşarak kaliteli ve uygun fiyat politikası ile tercihlerin en başında gelmeye başlamıştır. Kurumlara özel çözümler üretip kendisine gelen her türlü öneriyi beyin takımı ile değerlendirerek sistemine entegre ederek müşteri operatör ilişkisini en iyi şekilde yürütmektedir. 7/24 müşteri hizmetleri ile müşterilerine daima yardımcı olmaktadır.

1000 SMS satın alan bir müşteriye de aynı özeni gösterip 10 milyon SMS satın alan müşteriye de ayrım göz etmemektedir. Ayrıca müşterilerine aynı özeni göstereceğini düşündüğü firmaları da bayisi olarak tayin etmektedir. Hemen hemen her şehirde bayi potansiyeline ulaşmıştır.

SMPP protokolü ve MAP ile uluslar arası protokoller SS7, MM7 gibi son teknolojileri kullanarak SMS ve MMS gönderimi yapmaktadır.

Şebekemizde İBM, HP, DELL Serverler, JUNİPER firewall , Keymille ve Zyxel gshdsl modemler ile hizmet verilmektedir.

API lerimiz sayesinde her türlü servisinize TOPLU MESAJ ı kolayca entegre edebilirsiniz.

Global Haberleşme ® Şirketler group sektörünüze özel çözümler üretmeye devam edecektir.

Özel yazılımlar, promosyon ürünleri ve reklamcılık alanında da grup firmalarımız hizmet vermektedir.

Alternatif operatörler arasında güveninizle yükselmenin onuru ve mutluluğunu yaşıyoruz.